محل تبلیغات شما

اوایل مرداد امسال موهامو کوتاه کردم .

موهام همیشه موخوره داشته ، کوتاه هم که میکنم تا بیاد رو شونه هام خوبه ، بلند تر از اون بشه بااااز موخوره میگیره . 

اینبار موهام نزدیکیای کمرم بود ، از وقتی که از روی شونه هام پایینتر بود بهش رسیدگی کرده بودم ، سشوار و اتو مو استفاده نکردم ، شامپوهای خوب ، روغن تراپی و . 

ولی خیلی ساده بود ، رفتم آرایشگاه که بهش به استایل بده ، چه میدونم تیکه تیکه کنه ، لایه لایه کنه . به آرایشگر هم گفتم که خیلی دارم  بهش رسیدگی میکنم ولی آرایشگر گفت : بالای موهات موخوره داره . 

ایییینقد ناراحت شدم . 

گفتم ای بابااااا ، این مو برام مو نمیشه ، پس هر کاری هم کنم بیفایده است ، کوتاش کن بره . گفت مطمئنی ؟ آخه خیلی موهات بلند شده بعد پشیمون میشیا ، گفتم نه ، کوتاش کن ، معلومه کلا باید موهامو کوتاه نگهدارم و جنسش طوریه که بلند نمیشه کرد . ( درواقع همیشه تجربه کردم دیگه ، بلند میشه ولی زشت ، اصلا به قشنگی موهای دخترا تو اینترنت نیست ، یه موی کوتاه ولی زیبا بهتر از موی بلند اما زشته ) 

خلاصه واسه اینکه موخوره ها برن موهامو تا زیر گوشام کوتاه کردم . البته بهم خیلی میاومد ، هم چهره ام رو جوانتر کرده بود هم اینکه کیوت و بامزه شده بودم . 

ولی از شما چه پنهون که سخت پشیمون شدم . الان تقریبا ۵ ماه میشه که کوتاه کردم و تاااازه موهام رسیده روی شونه ام . اییینقد دوس دارم یه روش معجزه آسا پیدا کنم که موهام تا ۶ ماه دیگه به کمرم برسه ، اونم سالم و زیبا . اما با این رشد موی من فک کنم تا ۶ ماه دیگه ۳ سانت بیشتر رشد نکنه . 

تو ماه قبل چند تا روش رو امتحان کردم که ادعا میکردن رشد رو چند برابر میکنن ولی همش الکی بود ، رشد موهام هیییچ فرق نکرد . 

اینم از حکایت من و موهام 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی